Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rzep
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: a on swoje ...
Offline
#
13143
24.12.2009, 16:13
działa wam nowe gg? ja mam błąd połączenia z serwerem, używając starszej wersji wszsytko śmiga
rzep
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzep
Znajdź inne posty napisane przez rzep