Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 24.12.2009, 15:30
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A ja wam mowie ze zaden polski klub nie awansuje do LM bez bazy treningowej, mlodziezy i skautingu, ot taka moja klątwa.
Aj tam .......isz, mogę się założyc o 10 piw że Wisła(jeśli zdobędzie mistrzostwo kraju) awansuje w przyszłym roku do fazy grupowej LM. Jeśli podejmujesz zakład to odezwij się na PW i ustawimy się przy okazji meczu Lechia-Wisła lub Wisła-Lechia w następnym sezonie ;]

Martinho napisał(a):Wyświetl post
Kolego Orlik to koszt około 1,5 mln złotych(Szatnie, Boisko do piłki nożnej oświetlone, ogrodzone, do koszykówki i kort tenisowy na twardej nawierzchni). Za 50 tys to ty mozesz zrobic średniej klasy kort ziemny.
Ale po co Ty mu to tłumaczysz? Toż to przecie propagandysta pierwszej klasy i nic więcej.
Odpowiedz cytując