Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 24.12.2009, 13:57
U mnie na stole:
1 - barszcz czerwony z uszkami. --> bardzo, bardzo OK
2 - zupa z grochem i śliwkami (taka nieco inna niż na każdym stole ) ---> lubię..
3 - pierogi z grzybami ---> Uwielbiam
4 - gołąbki tylko z grzybami ---> bardzo lubię
5 - karpik ofkorz. ---> Zjem ten jeden 'dzwoneczek' ale jakoś nie przepadam szczególnie
6 - kompot z suszu... ---> szklaneczkę trza wypić.

Prezenty są od Gwiazdki, do tego wszystkiego co powyżej zawsze jakiś makowiec, no i śledziki, sałatki i inne pierdoły...
Odpowiedz cytując