U mnie na stole:
1 - barszcz czerwony z uszkami. --> bardzo, bardzo OK

2 - zupa z grochem i śliwkami (taka nieco inna niż na każdym stole

) ---> lubię..
3 - pierogi z grzybami ---> Uwielbiam

4 - gołąbki tylko z grzybami

---> bardzo lubię
5 - karpik ofkorz.

---> Zjem ten jeden 'dzwoneczek' ale jakoś nie przepadam szczególnie
6 - kompot z suszu... ---> szklaneczkę trza wypić.
Prezenty są od Gwiazdki, do tego wszystkiego co powyżej zawsze jakiś makowiec, no i śledziki, sałatki i inne pierdoły...
