Wyświetl pojedynczy post
shinobi23
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.12.2009, 11:51
U mnie jako że dziadkowie byli z Jarosławia a tam duże wpływy wschodnie jest troche po wschodniemu.
1 barszcz z uszkami, pod obrusem przy jednym talerzujest ząbek czosnku, kto go znajdzie będzie miał szczęście ale musi go z tym barszczem zjeść.
2trzy rodzaje pierogów hitem są z białą kapustą i serem...
3 karp smażony na maśle, ze słodką chałką
4 kutia
5 kompot z suszu
6 ciasta domowe

Bez alkoholu,
Wcześniej wiadomo opłatek, potem życzenia, aha czytam też fragment z Pisma Świętego.
Potem jak już zjemy to prezenty.

Wszystko co wymieniłem BARDZO OK
Odpowiedz cytując