tomasz_19 napisał(a):

cały czas mam wrażenie, że jesteśmy świadkami trwania żenującej opery mydlanej... prawdą jest, że początek był interesujący i wciągający, ale to co się dzieje teraz jest po prostu żenujące (porażka z mistrzem Estonii, porażka w prestiżowych meczach, brak rozwoju) tak więc, przestańmy wreszcie żyć w telenoweli która nie ma końca i przełączmy wreszcie na ciekawszy program, który gwarantuje jakość do ostatniego odcinka...
P.S Skorża won!
|
Metafora powalająca na kolana... Jeżeli kogoś nudzi Wisła to nie musi ani Jej oglądać ani Jej kibicować. Jest wolność słowa i wolność wyboru. Drużyna Macieja Skorży to nie telenowela, która nie ma końca a sama zmiana trenera nie gwarantuje jakości do ostatniego odcinka - nikomu nie gwarantuje. Na sukcesy w piłce nożnej ma wpływ jeszcze wiele innych drobnostek. Proponuję autorowi postu przełączenie na "ciekawszy program" pt. Manchester United - piłkarze przychodząc do tego zespołu nie mają co liczyć na zabawę w zwolnienie trenera jak coś się nie podoba - także cóż im pozostaje?