Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4031
Stary 24.12.2009, 10:01
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
cały czas mam wrażenie, że jesteśmy świadkami trwania żenującej opery mydlanej... prawdą jest, że początek był interesujący i wciągający, ale to co się dzieje teraz jest po prostu żenujące (porażka z mistrzem Estonii, porażka w prestiżowych meczach, brak rozwoju) tak więc, przestańmy wreszcie żyć w telenoweli która nie ma końca i przełączmy wreszcie na ciekawszy program, który gwarantuje jakość do ostatniego odcinka...

P.S Skorża won!
Metafora powalająca na kolana... Jeżeli kogoś nudzi Wisła to nie musi ani Jej oglądać ani Jej kibicować. Jest wolność słowa i wolność wyboru. Drużyna Macieja Skorży to nie telenowela, która nie ma końca a sama zmiana trenera nie gwarantuje jakości do ostatniego odcinka - nikomu nie gwarantuje. Na sukcesy w piłce nożnej ma wpływ jeszcze wiele innych drobnostek. Proponuję autorowi postu przełączenie na "ciekawszy program" pt. Manchester United - piłkarze przychodząc do tego zespołu nie mają co liczyć na zabawę w zwolnienie trenera jak coś się nie podoba - także cóż im pozostaje?