|
Szczęście w sumie,że ten Moretto nie przyjdzie. Po co wydawać kasę na tak niepewnego bramkarza,to nie rozumiem. Pawełek gra ok więc po co te oferty?a co do tych scautów? Wierzycie w ogóle,że tak owi istnieją,bo ja niekoniecznie,tak pół na pół.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|