Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 24.12.2009, 08:05
zgadzam się tutaj w 100 % z kotem
W najbliższym tygodniu powinnismy się jednak zając haląl.

Obecnie niezwykle ważne jest to, aby każde środowisko na Wiśle zjednoczyło się przed przyszłotygodniowym głosowaniem.
- Dla Wisły SSA przepchnięcie hali jest korzystne ze względu na PR - każda większa, pozytywna inwestycja czy sukcesy innych sekcji dostarczają pośrednio również reklamy Wiśle
-Dla TS bez hali nie ma przyszłości
- Dla kibiców hala to rozwój Wisły, napewno dofinansowanie koszykówki i innych sekcji na Wiśle i w końcu oglądanie rozgrywek w komfortowych warunkach
- dla miasta hala to miejsce na organizowanie koncertów, kabaretów etc oraz wsparcie klubu w którym jest kilkanaście różnych sekcji, mającego setki zawodników i amatorów.


Może pomysł nie ma wielkiego przebicia, ale zawsze warto próbować. Teraz walczymy o przeżycie.
Mianowicie można spróbować jak najszybciej złapać kontakt do Vipów w jakikolwiek sposób identyfikujących się z Wisłą, lub deklarujących sympatię do niej. Wysłać maile i priorytetowe listy z prośbą, żeby sami wysłali (osobno) jakikolwiek apel czy list przed przyszłotygodniowym głosowaniem.
Głos Sikorowskiego, Dańca czy jakichś dziennikarzy będzie zawsze więcej znaczył niż mail lub list od przeciętnego kibica.

Pomysł być może jest infantylny, ale teraz każdy gest się liczy. Jeśli przegramy to za parę lat również do siebie będziecie mogli mieć pretensje, że nie zrobiliście wszystkiego aby pomóc w budowie hali i spychając tym samym TS do roli klubu dzielnicowego.
Odpowiedz cytując