1q2 napisał(a):

Zależy jak ktoś pojmuje dobry PR.Dla mnie akurat w naszej sytuacji zdecydowanie lepszym posunięciem było by postawić sprawę jasno - co zresztą jest jak najbardziej uzasadnione( granie 'na wyjeździe/blamaż z Levadią).
Ściemniając klub pogrąża się, nastawiając swoją markę na nieustanne docinki, ironie i wyśmiewanie się z niego.
|
Też tak kiedyś myślałem i miałem o to pretensje do klubu (ściemnianie kibicom w sprawie wzmocnień).
Ale teraz uważam że właśnie lepiej jest robić dobrą minę do złej gry
Sponsorzy, kanapowi kibice nie wnikają w detale...
Ważne w pracy, szkole co ludzie myślą o Tobie a jaka jest prawda? To jest "mniej" ważne
