Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17510
Stary 24.12.2009, 03:13
Stanlej13 napisał(a):Wyświetl post
Otóż w klubie nikt nie może powiedzieć czegoś takiego, bo trzeba dbać o dobry PR. Czy wyobrażasz sobie sytuację, w której prezes mówi "nie mamy pieniędzy, nikogo nie kupimy, ale mamy nadzieję, że nasi zawodnicy wyleczą się z kontuzji i będziemy dysponować pełną kadrą"? Nawet jeśli kibice by to zrozumieli, o tyle w mediach zaczęły by się spekulacje jak to w Wiśle źle się dzieje, Cupiał sprzedaje klub, a Telefonika się rozpada. Czy to jest dobra reklama? Po co nam cały dział marketingowy skoro i tak poszła fama, że nie ma na nic kasy, nie wzmacniamy się, o puchary nie gramy, a w ogóle to cała Wisła liczy na to, że jakoś uda się dotrwać na tym pierwszym miejscu do końca sezonu... Klub musi się promować, należy mówić, że jest dobrze nawet kiedy nie jest. Z tego powodu finanse Wisły i nasza ofensywa transferowa pozostaje tajemnicą poliszynela, a w wywiadach będziemy wymieniać pół składu, a Platini będzie prosił o to, żeby mógł rozwinąć naszym grajkom czerwony dywan przed wejściem na Anfield Road w Lidze Mistrzów...
Zależy jak ktoś pojmuje dobry PR.Dla mnie akurat w naszej sytuacji zdecydowanie lepszym posunięciem było by postawić sprawę jasno - co zresztą jest jak najbardziej uzasadnione( granie 'na wyjeździe/blamaż z Levadią).
Ściemniając klub pogrąża się, nastawiając swoją markę na nieustanne docinki, ironie i wyśmiewanie się z niego.

Tyle że ja nie widzę by Wisła słowami Wilczka(a on jest osobą władną choćby na papierze do tego) snuła jakieś megalomanskie plany o wzmocnieniach.

Jak narazie to mamy dwóch ludzi bujających w obłokach i jest to niestety nasza dwójka trenerów.Jeden(Janas) po sprowadzeniu PKP jakiegoś Białorusina piał o owocach które klub zbiera poprzez znakomitą pracę skautów, drugi (Skorża) ostatnio też mówi dokładnie to samo, jakby razem się tego uczyli na pamięć.Jakie ****a owoce?Śliwki robaczywki?
Obu panom coś się ostro pomieszało , może mają problem ze zrozumieniem języka polskiego
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując