Również życzę Wesołych Świąt.
A jakby nie było, to w poprzednim okienku były wg mnie dwa wzmocnienia, Alvarez i Kirm, więc Skorża się tak bardzo z prawdą nie minął. Chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że kimś trzeba było zastąpić Baszcza i Zieńczuka. Jednocześnie jestem przekonany, że zarówno Kirm jak i Alvarez są lepszą opcją niż ograni już Baszczu i Zieniu
Ale fakt jest taki, że żadnych spektakularnych wzmocnień nie można się spodziewać. A jeśli chodzi o sprzedaż, to żadnego zawodnika by mi nie było szkoda sprzedawać poza Marcelo. To co ten obrońca robi, jeszcze w tym wieku, to po prostu za wysoki poziom na naszą Wisełkę, podobnie z resztą było z Kubą przed jego odejściem.