Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4008
Stary 24.12.2009, 00:52
Z Boenischem chyba nie wyjdzie bo w wywiadzie powiedział że nie zagra dla Polski.
http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf...eature=related
Odpowiedz cytując