Wojtas napisał(a):

A gdzie są te efekty poszukiwan naszych scoutów
|
Sądzę, że wkrótce opublikują listę nazwisk na oficjalnej, tak do wglądu dla każdego kibica, żeby nie trzeba było tracić tyle nerwów na forum internetowym, w temacie takim jak ten.
Skoro są święta, Skorża ma urlop, to nie należy spodziewać się jakichkolwiek posunięć transferowych. Teraz gazety szukają tematów, a 90% ludzi tutaj piszących się podnieca tym, co dają media. Nie ma oferty Brożka, nie ma wielkiego zainteresowania Marcelo i tyle tych rewelacji brukowców. Sądzę, że jeżeli cos ma sie ruszyć, to najwczesniej w przyszłym tygodniu.