Widze ze juz zaczynaja sie maksymalne oszczednosci,skoro tak lecą po calosci,to moze by Ai B z gliny w ramach tych oszczednosci ulepic a narozniki potem tylko dokileic
naprawde włos sie jeży co tu sie wyprawia,a najgorsz jest to ze u nas nikt sie tym nie interesuje.