Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline
#
17502
23.12.2009, 21:48
WhiteStarDvisionTheBest
napisał(a):
I znów w okresie kiedy powinno sie mysleć nad nowymi piłkarzami Skorza jest na urlopie
..zajebiscie
Wróci opalony na dzien przed koncem okienka transferowego z jakims gosciem napotkanym na plaży
który będzie nową gwiazda naszej ligi
..a tak na poważnie to Wilczek mógł nie udzielac wywiadu w którym mówił,że Skorza jest na urlopie w tym momencie bo to on jest odpowiedzialny za transfery i akurat teraz go nie ma..a powinien byc
Tłumacze sobie to jednak tak,że zyjemy w XXI wieku więc może na wakacjach wykonuje jakieś ruchy ..eh szkoda słow
Ciekawe czy Ty robisz w święta?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
więcej:
www.krakowtigers.com
dj_ibutti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dj_ibutti
Znajdź inne posty napisane przez dj_ibutti