Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17502
Stary 23.12.2009, 21:48
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
I znów w okresie kiedy powinno sie mysleć nad nowymi piłkarzami Skorza jest na urlopie ..zajebiscie Wróci opalony na dzien przed koncem okienka transferowego z jakims gosciem napotkanym na plaży który będzie nową gwiazda naszej ligi ..a tak na poważnie to Wilczek mógł nie udzielac wywiadu w którym mówił,że Skorza jest na urlopie w tym momencie bo to on jest odpowiedzialny za transfery i akurat teraz go nie ma..a powinien byc Tłumacze sobie to jednak tak,że zyjemy w XXI wieku więc może na wakacjach wykonuje jakieś ruchy ..eh szkoda słow

Ciekawe czy Ty robisz w święta?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując