Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17500
Stary 23.12.2009, 21:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Z Brozkiem zle ale my oczywiscie szukamy bramkarza i obronce, Skorza wzmacniaj atak!!!
obawiam sie że ceny za zawodników ofensywnych są znacznie wyższe niż za obrońców i bramkarza.Za darmo cięzko znaleźc napastnika czy playmakera.
Odpowiedz cytując