Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4324
Stary 23.12.2009, 21:34
Arturo napisał(a):Wyświetl post
Weźcie pod uwagę, że aby wyjąć igłę trzeba by skroić kawał kości - tak przynajmniej utrzymują obaj lekarze. Wybrali mniejsze zło.

Czy jeżeli usunięto Łukaszowi zrosty i krwiaki, które uniemożliwiały wyprost - to nie oznacza czasem, że Fass miał rację i przesadzono z obciążeniami i tym w miarę szybkim powrotem na boisko?
Trudno powiedzieć, na pewno cieszy wiadomość, że nie było potrzeby ruszać wiązadeł drugi raz. Jest mały promyk. Należy mieć nadzieje, że Garguła po tym poprawkowym zabiegu szybko wróci do siebie, z kolanem wszystko będzie ok i jeszcze tej wiosny ujrzymy go na boisku.
Odpowiedz cytując