I znów w okresie kiedy powinno sie mysleć nad nowymi piłkarzami Skorza jest na urlopie

..zajebiscie

Wróci opalony na dzien przed koncem okienka transferowego z jakims gosciem napotkanym na plaży

który będzie nową gwiazda naszej ligi

..a tak na poważnie to Wilczek mógł nie udzielac wywiadu w którym mówił,że Skorza jest na urlopie w tym momencie bo to on jest odpowiedzialny za transfery i akurat teraz go nie ma..a powinien byc

Tłumacze sobie to jednak tak,że zyjemy w XXI wieku więc może na wakacjach wykonuje jakieś ruchy ..eh szkoda słow
