Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17497
Stary 23.12.2009, 20:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że nikt nic nie wie.
W Wiśle to nikt nic nie wie. Nikt nie wiedział kiedy wróci Boguski, nikt nie wiedział że Guła ma igłę w kolanie, nikt nie wiedział kiedy może zacząć kopać piłkę, teraz nikt nie wie kiedy wróci na boisko, nikt nie wie co z Brożkiem, nikt nie wie czego Singlar jest całą rundę kontuzjowany, nikt nie wie co ze stadionem.. co za paranoja

Cieszy natomiast fakt, że nie pozbędziemy się Marcelo za pierwszą lepszą cenę.
Sprzedałbym Diaza, może znajdzie się głupiec który da 1mln euro? i akurat dziura załatana a pożytku na boisku to z niego żadnego nie ma.
Odpowiedz cytując