Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 23.12.2009, 19:50
Najwięcej do powiedzenia w imieniu fanatyków powinno mieć ogólnopolskie stowarzyszenie kibiców a nie jakaś z dupy wyjęta organizacja pod szyldem koniecpzpn. Co to za ludzie co nawołują do nie chodzenia na mecze polskiej reprezentacji. Co zmieniłby głos Wisły na tym zjeździe. Jeden lato wiosny nie czyni, że tak powiem.
JŻS
Odpowiedz cytując