|
Najwięcej do powiedzenia w imieniu fanatyków powinno mieć ogólnopolskie stowarzyszenie kibiców a nie jakaś z dupy wyjęta organizacja pod szyldem koniecpzpn. Co to za ludzie co nawołują do nie chodzenia na mecze polskiej reprezentacji. Co zmieniłby głos Wisły na tym zjeździe. Jeden lato wiosny nie czyni, że tak powiem.
|