Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 23.12.2009, 16:23
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
powiem tak. transfer tego białorusina do Lecha powinien nieco ostudzic zapały właścicieli klubów jelsi chodzi o wyceny zawodników. bo jesli okaze sie ze gosc jest drugim Stilicem z perwszego sezonu, i kosztował tyle ile kosztowal, to oduczy dyktowania chorych cen za polskich kopaczy
Ale dlaczego mają nie dyktować chorych cen? Nie chcą się pozbywać swojego najlepszego
zawodnika to dyktują zaporową cene. Chce go ktoś kupić to tyle wyłoży, nie wyłoży to czesc i szukaj sobie gdzie indziej. Myślisz,że my jestesmy Wielką Wislą to nam się wszystko należy? Ceny nie są adekwatne do umiejętności ale chcesz się bawić w wielką jak na polskie warunki piłką to wykładaj hajs! Oj zmienilibyście zdanie gdybyście pożyli w wieku przed era Pana Cupiała i od nas zabieraliby najlepszych piłkarzy !
Odpowiedz cytując