tommiyacht napisał(a):

|
powiem tak. transfer tego białorusina do Lecha powinien nieco ostudzic zapały właścicieli klubów jelsi chodzi o wyceny zawodników. bo jesli okaze sie ze gosc jest drugim Stilicem z perwszego sezonu, i kosztował tyle ile kosztowal, to oduczy dyktowania chorych cen za polskich kopaczy
|
Ale dlaczego mają nie dyktować chorych cen? Nie chcą się pozbywać swojego najlepszego
zawodnika to dyktują zaporową cene. Chce go ktoś kupić to tyle wyłoży, nie wyłoży to czesc i szukaj sobie gdzie indziej. Myślisz,że my jestesmy Wielką Wislą to nam się wszystko należy? Ceny nie są adekwatne do umiejętności ale chcesz się bawić w wielką jak na polskie warunki piłką to wykładaj hajs! Oj zmienilibyście zdanie gdybyście pożyli w wieku przed era Pana Cupiała i od nas zabieraliby najlepszych piłkarzy !