FRANTIC napisał(a):

Mnie zastanawia jedno, dlaczego w Polsce piłkarza 18-19 letniego nie wporowadza się do składu? Wydaje mi się, że kogoś takiego nam trzeba, z wyobraźnią, chłopaków którzy technicznie są dobrze wyszkoleni, tymbardziej, że na poziomie juniorskim dorównujemy innym krajom, dopiero później zaczyna się płacz gdy odbije palma
|

A jakie nasze reprezentacje juniorskie grają na Mistrzostwach Świata czy Europy? Oszczędzę ci poszukiwań: żadne. Od święta się zdaży że jakiejś się uda zakwalifikować ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.