Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13133
Stary 23.12.2009, 15:39
mam problem:
we wrzesniu złapali nas na malowaniu, ale własciciele wycofali sprawe. Teraz przyszło mi wezwanie do sądu rejonowego. Jak nas złapali, miałem jeszcze 16 lat, czyli miałbym sprawe w sadzie rodzinnym.
Taki wezwanie do sądu, może oznaczać, że właściciele nie wycofali mi sprawy?
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując