|
mam problem:
we wrzesniu złapali nas na malowaniu, ale własciciele wycofali sprawe. Teraz przyszło mi wezwanie do sądu rejonowego. Jak nas złapali, miałem jeszcze 16 lat, czyli miałbym sprawe w sadzie rodzinnym.
Taki wezwanie do sądu, może oznaczać, że właściciele nie wycofali mi sprawy?
|