Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4321
Stary 23.12.2009, 15:36
haeno napisał(a):Wyświetl post
gwoli ścisłości popełniłeś błąd ortograficzny, a nie literówkę.


Co do Garguły - tak zaraz po zabiegu na rehabilitację będzie szedł?
to takie polskie, żeby wypominać komuś jego błędy, a o swoich nie pamiętać w ogóle... nie mam czasu i przede wszystkim ochoty, żeby szukać Twoich błędów...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując