Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6272
Stary 23.12.2009, 15:31
Dla tych co sie tak podniecali ze Filipiak buduje centrum sportu a nasz Cupiał to nic http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Cracovie.html
Odpowiedz cytując