Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4317
Stary 23.12.2009, 15:15
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Kil)Igła nie bedzie usuwana bo ma ona nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu nogi
To są już jakieś jaja. Skąd ta pewność,że nie będzie przeszkadzać?a jak w trakcie rehabilitacji coś będzie go uwierało to co w takim wypadku znów na stół?,albo jak w czasie meczu poczuje coś dziwnego w kolanie to co wtedy? Najgorsze jest to,że w klubie nie ma kogoś kto by to jednoznacznie ocenił i fachowo się wypowiedział. Czyli stan na dziś - facet ma rehabilitacje z igłą w nodze z nadzieją,że mu nie zacznie przeszkadzać. Już tego co pisze Markus nie ma co roztrząsać,bo tylko strach człowieka ogarnia jak sobie uzmysłowi jak to wszytko działa.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując