Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13130
Stary 23.12.2009, 14:12
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Kupował ktoś coś na amerykańskim Ebayu ? jak wygląda sprawa z dostarczeniem przesyłki do Polski ? jakie to mogą być orientacyjnie koszty ? Chcę kupić pewną rzecz która kosztuje z 300$ ile musiałbym doliczyć za wysyłkę do kraju ?
Proszę o odpowiedz kogoś kumatego
Dostałem paczke np zwykła amerykańską pocztą, trwało to trochę bo poszło na cło. Drogie nie było na każdej stronce są kalklatory. Polskie firmy spedycyjne są szybsze no i tańsze, np doma, polamer również u nich na stronie przeczytasz co i jak.

http://ircalc.usps.gov/
http://www.polamerusa.com/NMGPages/Kalkulator.aspx
http://www.doma.com.pl/

Pamiętaj o cle, zależy co z tych stanów chcesz ale np ciuchy niech ci urwą metki i nie dają paragonu do środka to przejdzie bez płacenia, przynajmniej mi się udało.

Najdrożej wychodzi ups dhl itp
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując