Kupował ktoś coś na amerykańskim Ebayu ? jak wygląda sprawa z dostarczeniem przesyłki do Polski ? jakie to mogą być orientacyjnie koszty ? Chcę kupić pewną rzecz która kosztuje z 300$ ile musiałbym doliczyć za wysyłkę do kraju ?
Proszę o odpowiedz kogoś kumatego
