Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17480
Stary 23.12.2009, 13:24
FRANTIC napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jedno, dlaczego w Polsce piłkarza 18-19 letniego nie wporowadza się do składu? Wydaje mi się, że kogoś takiego nam trzeba, z wyobraźnią, chłopaków którzy technicznie są dobrze wyszkoleni, tymbardziej, że na poziomie juniorskim dorównujemy innym krajom, dopiero później zaczyna się płacz gdy odbije palma
Popatrz co oni mają w głowie. Jedni udają chorych żeby sobie na hali pokopać w Grajowie, a drugi ledwo parę razy podał prosto i już wydaje mu się, że jest jak Cristiano Ronaldo.
Odpowiedz cytując