FRANTIC napisał(a):

A pomyślaleś o zmyłce np? Gadamy w gazecie, że ten, ten, później ten a na koniec zaskakujemy i mamy tych o których się nie mówiło 
A jak mówisz, że oferują towar na boku innym klubom to nie wiem czy mówisz na poważnie czy nie. Prawda jest taka, że obecnie to chyba tylko Białorusini chcą grać w Polsce bo nawet dla Włocha czy Hiszpana z 2 lig swojego kraju granie u Nas to zwykła porażka a rozwojowo zatrzyma się już do końca kariery.
Mnie zastanawia jedno, dlaczego w Polsce piłkarza 18-19 letniego nie wporowadza się do składu? Wydaje mi się, że kogoś takiego nam trzeba, z wyobraźnią, chłopaków którzy technicznie są dobrze wyszkoleni, tymbardziej, że na poziomie juniorskim dorównujemy innym krajom, dopiero później zaczyna się płacz gdy odbije palma
|
jeśli prawdą jest że M. S. miał zobaczyć Lewskiego w LE
to jest tam i lewy obrońca i def. pom którym kończy się kontrakt 30.06.2010, w dodatku byli reprezentanci, lub obecni - czego nie wiem Bułgarii
więc wpisują się w trynd