Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4090
Stary 23.12.2009, 12:36
Znając żółtków to równie dobrze mogą za jakiś czas zrezygnować z łożenia kasy na była fabryczną drużynkę Rutkowskiego, któremu zostawią to kukułcze jajo skoro zostawił sobie fabrykę w Poznaniu. Narazie tego pewnie nie zrobią by nie zrazić sobie na poczatku ludzi, ale jak rozejrzą się, to z czasem.....
Czyli wiemy już , ze nie należy kupowac wyrobów Samsunga (najbardziej sprzętu AGD).
Odpowiedz cytując