|
Znając żółtków to równie dobrze mogą za jakiś czas zrezygnować z łożenia kasy na była fabryczną drużynkę Rutkowskiego, któremu zostawią to kukułcze jajo skoro zostawił sobie fabrykę w Poznaniu. Narazie tego pewnie nie zrobią by nie zrazić sobie na poczatku ludzi, ale jak rozejrzą się, to z czasem.....
Czyli wiemy już , ze nie należy kupowac wyrobów Samsunga (najbardziej sprzętu AGD).
|