Marszałek napisał(a):

|
To nie jest kwestia zarządu,ale szerszej sytuacji. Zarząd wykona to co mu każe Cupiał. Nie inaczej. I tutaj właśnie zaczynają się dziwne dla mnie sytuacje. Otóż Cupiał nie wiem na co liczy,ale w obecnym kształcie bez dofinansowania będziemy w czubie może dwa,trzy lata.
|
Nic dodać, nic ująć. W czubie będziemy 2-3 lata spokojnie. Za niespełna rok będziemy mieli 30tys. stadion (przed np. Legią). Przez ten okres można też poczynić kroki ku zwiększeniu sprzedaży asortymentu produkowanego przez Telefonikę. Są przesłanki za odpuszczaniem kryzysu. Na co więc może liczyć Cupiał?
a) Mając stadion, więcej pieniędzy do wydania, do spożytkowania więcej przestrzeni reklamowej - dokonuje szarży na europejskie puchary.
b) Stadiony w 40mln. kraju w centrum Europy stoją, w perspektywie jest boom na piłkę w 2012 roku i w takiej scenerii Cupiał pozbywa się Wisły.