Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Romek92
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
17473
23.12.2009, 12:04
Ja uważam ze wisla powinna kupic tego Grosickiego z Jagieloni
Romek92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romek92
Znajdź inne posty napisane przez Romek92