Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4395
Stary 23.12.2009, 10:34
O Janocie mówi sie w kwestii przejścia do braci z Gdańska.. Ja mam nadziej ( wiem wiem że nadzieja matką głupich ) że Wisła " po cichu " załatwi takie transery który wzmocnią drużyne i zwiększą rywalizacje w zespole..
Odpowiedz cytując