Wyświetl pojedynczy post
wiślaQ
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4393
Stary 23.12.2009, 10:10
Jak by była dobra szkółka , to nikt nie martwił by się ze sprowadzaniem do nas młodych talentów.
Chyba jedynym wychowankiem u nas jest.. Mączyński.
Odpowiedz cytując