Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wiślaQ
Member
Od: 04.2009
Offline
#
4393
23.12.2009, 10:10
Jak by była dobra szkółka , to nikt nie martwił by się ze sprowadzaniem do nas młodych talentów.
Chyba jedynym wychowankiem u nas jest.. Mączyński.
wiślaQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślaQ
Znajdź inne posty napisane przez wiślaQ