Kao napisał(a):

Mam wrażenie, że gadki naszego trenera nt. transferów to jego przyszłe alibi, w razie, jakby pięciopunktowa przewaga nagle się stopiła (a może, skoro dostajemy w bęcki od Legii i Lecha).
Nie czaruj nas, Panie Skorża, powie Pan dzisiaj: "Jeśli przegramy mistrzostwo, to przez brak transferów. I puchary też."
Byłoby szczerze i może kimś na górze by wstrząsnęło. Tak to jest następna część żenującej komedii pt. "Alibi Skorży".
|
A po kiego mu jakieś alibi skoro dajmy na to RN + Cupiał nie wyrażą zgody na transfery?
W razie nie opchnięcia kogoś z trójki BMD. Czy innego powodu.
Tak więc teoria z dupy bowiem przed jedyną grupą osób jaką może się tłumaczyć to właśnie RN + Cupiał, którzy są odpowiedzialni za transfery.
Ewentualnie wyrażą ale nakażą mu się zmieścić w danej kwocie i poniekąd w razie niewypału można mieć do niego pretensje, ale tak samo trudno będzie winić za wszystko, a to dlatego bo nie mógł wybierać w tych grajkach w których chciałby wybrać i był zmuszony szukać całkowicie gdzie indziej o całkowicie innych nazwiskach aniżeli tam i o nazwiskach jakie miał on na myśli ale z powodu sporych ograniczeń siłą rzeczy widzieć ich nie będzie mógł przy Reymonta.