Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kwiatekk
Junior Member
Od: 09.2006
Skąd: Żnin
Offline
#
17457
22.12.2009, 23:10
tomasz_19
napisał(a):
a skąd wiesz, że Skorża był oglądać zawodników Bate
pewnie oglądał piłkarzy Benfici.... rotfl, lol102
niestety oglądać może każdy, ale kupować nieliczni w tym my...
to się nazywa stwarzanie pozorów. żeby kibice widzieli że "coś" się dzieje . . .
WISŁY KIBICE PIERD*** POLSKI STOLICE
kwiatekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kwiatekk
Znajdź inne posty napisane przez kwiatekk