Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17450
Stary 22.12.2009, 22:35
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Pomysł chwyci, ale dopiero po zakończeniu okienka transferowego. Przez całe okienko będzie robiona kibicom woda z mózgu i będziemy naiwnie wierzyli jak zwykle w "potężne plany" Mistrza Polski na wzmocnienia aż w styczniu usłyszymy od prezesa Wilczka, że to okienko można uznać za udane gdyż nikt nie opuścił drużyny i zasilił nas darmowy Cleber który wyprosił kontrakt bo inaczej nikt by z nim nie rozmawiał. Możecie mnie zbeszcześcić, ale taka jest prawda. Wyzbywamy się ważnych postaci, a na ich miejsce przychodzą mało wartościowi zawodnicy. Z roku na rok poziom gry Wisły Kraków dramatycznie spada, bo nie ma piłkarzy którzy by ten poziom podnieśli. Cała farsa zaczęła się od negocjacji z Kosowskim i trwa do dzisiaj.
Na "pocieszenie" trzeba dodać, że poziom całej ligi spada skoro Wisła jeszcze potrafi na półmetku mieć kilku punktową przewagę nad resztą stawki. Narazie nie ma co narzekać na okienko transferowe które jeszcze się nie zaczeło. chociaż troche boli. że Lech się wzmacnia i inni już zaczeli swoje ofensywy transferowe.
Odpowiedz cytując