Kolumbus napisał(a):

|
No właśnie, zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie ma u nas sekcji męskiej siatkówki?Pewnie dla prezia też hala za mała i się nie da uruchomic...
|
Hala za mała i kasa też za krótka...nawet dla koszykarzy....Nie mamy też żużla, piłki wodnej i warcabów pod wodą....
KASA, MAMONA, SZMALEC, HAJS, WALUTA