Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6257
Stary 22.12.2009, 22:05
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie ma u nas sekcji męskiej siatkówki?Pewnie dla prezia też hala za mała i się nie da uruchomic...
Hala za mała i kasa też za krótka...nawet dla koszykarzy....Nie mamy też żużla, piłki wodnej i warcabów pod wodą....

KASA, MAMONA, SZMALEC, HAJS, WALUTA
Powód: Djengi
Ostatnio edytowane przez spartan : 22.12.2009 o godz. 22:22.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując