Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4390
Stary 22.12.2009, 21:59
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Gdybym sprzedał Diaza za przynajmniej 2 miliony euro to od razu za tą kasę kupiłbym Grosickiego i Jodłowca(milion za Grosika i milion za Jodłę)
człowieku o czym ty marzysz! czasy kiedy łatwą ręką wydawaliśmy szmal na transfery już dawno minęły... dziś cieszyłbym się gdyby chociaż 500 tyś € poszło na transfery...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 22.12.2009 o godz. 22:01.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując