BiałaGwiazda napisał(a):

|
Gdybym sprzedał Diaza za przynajmniej 2 miliony euro to od razu za tą kasę kupiłbym Grosickiego i Jodłowca(milion za Grosika i milion za Jodłę)
|
człowieku o czym ty marzysz!

czasy kiedy łatwą ręką wydawaliśmy szmal na transfery już dawno minęły... dziś cieszyłbym się gdyby chociaż 500 tyś € poszło na transfery...