Najlepszy forumowicz: orzeu, flamengista, element
Miss forum:
Mister forum:
Żartowniś: 7kotów
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): kijek
Najmądrzejsze posty: Kot, Kocur
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa) Wojtek_Lok
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Dave, PvD
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, przegrane derby
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
siara napisał(a):

Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.
|
flamengista napisał(a):
|
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
|
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): od lat Pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?): Rav - bo tak
Najgorszy moderator (dlaczego?): już nie ma
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz): Porozmawiajmy o Krakowie
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie) : Kobieta_Wiślak
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Kamil
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):śpię
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): drugi rok siara i M-M z załogą