Też się dziwię że tak się podniecacie jaki to będzie doping i klimat. Póki co zanosi się na to, że jak oddadzą stadion (kiedykolwiek to nastąpi) to tak czy tak D będzie zamknięte bo nie będzie do niego wejść. Jak słyszę opowieści że znajdzie się operator który wyłoży kase na D, muzeum czy wykończenie biur to śmiech mnie ogarnia. To tak samo jak od 2 lat słyszę od Pana Miętty, że znajdzie się ktoś kto dołoży do Hali

Ostatnio jest nowa śpiewka jakoby po wybudowaniu Hali znalazł się sponsor na męską koszykówkę. Niestety urodziłem się realistą.....