Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17442
Stary 22.12.2009, 20:19
Zgadzam się powinny byc 3 transfery ,ale pewnie jak sprzedamy kogos z dwojki Brożek,Marcelo
Ja wolałbym żeby sprzedali Pawła ,bo Marcelo za rok lub dwa moze isc do czolowego klubu z Europy
I zgarnelibysmy duzo więcej kasy za niego


(tak mi sie wydaje)
Odpowiedz cytując