|
Jak dla mnie w tym roku bardzo dobre płyty to "Na Serio" Peji, "Droga" HG, przyzwoicie się prezentuje WFD (N2 słabe jest...), bardzo dobra produkcja wyszła od Fabuły, pozytywnie zaskoczył mnie "Uliczny Flowklor" RY23. Reszta płyt jakoś mi nie zapadła w pamięci... Pozdrawiam
|