Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 22.12.2009, 20:18
Jak dla mnie w tym roku bardzo dobre płyty to "Na Serio" Peji, "Droga" HG, przyzwoicie się prezentuje WFD (N2 słabe jest...), bardzo dobra produkcja wyszła od Fabuły, pozytywnie zaskoczył mnie "Uliczny Flowklor" RY23. Reszta płyt jakoś mi nie zapadła w pamięci... Pozdrawiam
Odpowiedz cytując