Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4227
Stary 22.12.2009, 20:15
Wyborcza pobila wlasnie rekord hipokryzji. Wg reklamy tv do jutrzejszego numeru beda dolaczac film o papiezu. Ciekawe czy dorzuca tez po koszulce z "nie plakalem"

Co do napisu. Dzisiaj fajne zestawienie mialem w wiadomosciach radiowych. Najpierw ze grozi zlodziejom napisu do 10 lat, a pozniej ze policjanci ktorzy zabili na Juvenaliach w Lodzi dwie osoby dostali zawiasy. No coz, najwyrazniej zycie studenta mniej warte niz napis w muzeum.
WISŁA PANY !!