Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13124
Stary 22.12.2009, 20:12
Może tu ktoś się częściej zagląda niż do tematu komórkowego

Co wiecie o formowaniu baterii litowo-polimerowej? W ogóle ma to sens? Wiem tylko, że trzeba ją załadować do pełna 3 razy, ale wcale nie musi trwać to 10 czy 12 godzin, skoro i tak ładowanie kończy się w momencie kiedy telefon naładuje się do 100%.

Poprosiłbym o rzeczowe argumenty.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując