krzysztofff napisał(a):

|
kolejne okienko transferowe-kolejny balon zludzen i pustych obietnic-nie ma kasy to sprawa prosta jesli uda sie sprzedac sie Marcelo za 2 mln to mozna liczyc,ze uda sie przeznaczyc z 500 tys na wzmocnienia tylko czy warto: https://www.facebook.com/gra.moonstars ...
|
Jak ja Cię dawno nie widziałem

Ale chyba nie uda mi się wykrztusić, że miło czytać Twoje fatalistyczne posty. Pozdrawiam