Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17437
Stary 22.12.2009, 19:19
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
kolejne okienko transferowe-kolejny balon zludzen i pustych obietnic-nie ma kasy to sprawa prosta jesli uda sie sprzedac sie Marcelo za 2 mln to mozna liczyc,ze uda sie przeznaczyc z 500 tys na wzmocnienia tylko czy warto: https://www.facebook.com/gra.moonstars ...
Jak ja Cię dawno nie widziałem Ale chyba nie uda mi się wykrztusić, że miło czytać Twoje fatalistyczne posty. Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując