Gargamel napisał(a):

|
Nasz stadion będzie mniejszy od tego w Poznaniu, ale za to klimat będzie o wiele bardziej kibicowski.
|
To jaki będzie klimat i jak ten stadion się będzie sprawdzał, funkcjonował zobaczymy jak kiedyś skończą jego budowę - puki co to odległa przyszłość i nie ma pewności czy w ogóle go ukończą... A to, że będzie mały i ciasny jak to określacie, to dla jednych jest atut - dla innych wada. Jedni chcą uczynić z Krakowa skansen bez nowoczesnej architektury, wieżowców i postępu - inni chcą widzieć go takim jaki powinien być: prężnie rozwijającą się metropolią ze wspaniałymi, nowoczesnymi budowlami. To są kwestie osobistych upodobań. Niestety przedstawicieli "ciemnogrodu" jest więcej i dlatego w mieście dzieje się źle... Jednak bezdyskusyjne jest to, że nasz stadion będzie po prostu za mały w stosunku do potrzeb i rangi klubu. Jeśli za kilka lat będzie na miarę potrzeb, to nie oznacza to, że tak samo będzie za kilkanaście czy kilkadziesiąt... Wiemy przecież, że za życia nawet najmłodszych z nas (w tej chwili) nowy nie powstanie... Dywagacje na temat tego jaką pojemność powinien mieć obiekt Wisły powinny zaczynać się od liczby 45 tys.