Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17433
Stary 22.12.2009, 18:30
mario69 napisał(a):Wyświetl post
a Skorża dalej swoje...
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...wzmocnien.html
Trzeba od razu forumowiczom wytłumaczyć, że:

"Chcemy ściągnąć trzech piłkarzy, po jednej na każdą formację".

Nie oznacza:

"Przysięgam na głowę żony, że będą trzy transfery gotówkowe"

"Na 100% poważnie się wzmocnimy przez zimowe okienko"

"Nie będziemy sprowadzać zawodników z kartą na ręku, ani testować żadnych zawodników, bo to uwłacza godności naszego klubu".

To tak na wszelki wypadek, żeby znowu pod koniec lutego nie pojawiły się komentarze, że nas "oszukali" "okradli" i w ogóle nikomu nie można ufać bo obiecują transfery i dupa...

Nikt wam niczego nie obiecuje!
Ddf
Odpowiedz cytując