Jutro
bardzo ważne głosowanie. Dobrze by było wysłać parę maili do radnych, szczególnie tych z PIS-u i niezależnych - bo tylko oni rozważają uchwalenie budżetu wraz z poprawkami. PO ma wszystko blokować.
Zatem przypomnijcie nasze argumenty, czyli przede wszystkim:
- nie można zmarnować szansy wykorzystania 8 mln euro z Urzędu Marszałkowskiego; pieniądze te przepadają w czerwcu, jeśli miasto nie dołoży drugiej połowy,
- koszykarki Wisły reprezentują Kraków w Europie w prestiżowych rozgrywkach; grają w starej, rozpadającej się hali, która za pół roku może zostać niedopuszczona do rozgrywek; jednocześnie hala 15-tysięczna w Czyżynach w żaden sposób nie spełni potrzeb którejkolwiek drużyny klubowej.
Panie i Panowie - mobilizacja!
Lista radnych:
www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=9859
Po kliknięciu na nazwisko radnego - znajdziecie adres mailowy.
Głosowanie jutro ok godz 11.