Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6250
Stary 22.12.2009, 18:03
Jutro bardzo ważne głosowanie. Dobrze by było wysłać parę maili do radnych, szczególnie tych z PIS-u i niezależnych - bo tylko oni rozważają uchwalenie budżetu wraz z poprawkami. PO ma wszystko blokować.

Zatem przypomnijcie nasze argumenty, czyli przede wszystkim:
- nie można zmarnować szansy wykorzystania 8 mln euro z Urzędu Marszałkowskiego; pieniądze te przepadają w czerwcu, jeśli miasto nie dołoży drugiej połowy,
- koszykarki Wisły reprezentują Kraków w Europie w prestiżowych rozgrywkach; grają w starej, rozpadającej się hali, która za pół roku może zostać niedopuszczona do rozgrywek; jednocześnie hala 15-tysięczna w Czyżynach w żaden sposób nie spełni potrzeb którejkolwiek drużyny klubowej.

Panie i Panowie - mobilizacja!

Lista radnych: www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=9859
Po kliknięciu na nazwisko radnego - znajdziecie adres mailowy.

Głosowanie jutro ok godz 11.
Ostatnio edytowane przez rav : 22.12.2009 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując