Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17429
Stary 22.12.2009, 17:32
lol hehe
Skorża gada jakby z góry wiedział że żadnych wzmocnien nie będzie
Ale prawdę mówiąc sam sobie jest winien. LOL.

Ale muszę wam powiedzieć, że jak był Bednarz to była chociaż szansa na darmowego Marcelo czy coś. A teraz to bez kasy możemy najwyżej złomu nasprowadzać.
Odpowiedz cytując